Muut yhteystiedot

Pääkonttori Espoo

 
Oy Lindab Ab
Juvan teollisuuskatu 3
02920 Espoo
 
Puhelinvaihde: 020 785 1010
Fax: 020 785 1074
Yleinen sähköposti: info.finland@lindab.com 
tai etunimi.sukunimi@lindab.com 

Laskutusosoite
Oy Lindab Ab
FE 499
838 80 HACKÅS
SWEDEN

Vaihtoehtoisesti laskun mahdollisine liitteineen voi myös lähettää sähköpostin liitteenä pdf-muodossa osoitteeseen:

Hallinto

Toimitusjohtaja
Jonne Luotonen
p. 050 910 4504
jonne.luotonen@lindab.com 
Talouspäällikkö
Sari Naukkarinen
p. 0400 552 721
sari.naukkarinen@lindab.com

Markkinointi

Myyntijohtaja
Janne Nordling
p. 040 837 2592
janne.nordling@lindab.com

   Markkinointisuunnittelija
   Toni Hilden
   p. 050 599 2682
   toni.hilden@lindab.com



IT


Business process spesialist
Tytti Pekonen
p. 040 661 9946
tytti.pekonen@lindab.com
 

Logistiikka, varasto, osto & tuotanto

Yksikön päällikkö | Espoo 

Marjut Koskenkorva

p. 0400 968 244

marjut.koskenkorva@lindab.com

Kuljetuspäällikkö
Tommi Bäck
p. 040 546 2200
tommi.back@lindab.com

Tilaus- ja toimitusketjun kehittäjä

Sari Corr

p. 040 555 2150

sari.corr@lindab.com

Laatu- ja työturvallisuuspäällikkö
Kimmo Maukonen
p. 040 410 4671
kimmo.maukonen@lindab.com
 
 

Jyväskylän tuotanto- ja logistiikkakeskus

 
Kankitie 3
40320 Jyväskylä

Vaihde: 020 785 1010
 

Yksikön päällikkö 

Kimmo Maukonen

p. 040 410 4671

kimmo.maukonen@lindab.com​

Työnjohto - tuotanto 
Marko Savimäki
p. 040 529 0617
marko.savimaki@lindab.com
Työnjohto - varasto 
Jari Valkonen
p. 044 0619 995
jari.valkonen@lindab.com

Varasto 

p. 040 712 7529

jyw@lindab.fi

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
map

Oy Lindab Ab pääkonttori

Juvan teollisuuskatu 3

02920 Espoo

Suomi

  • Sähköposti

    info@lindab.fi

  • Puhelin

    020 785 1010

  • Fax

    020 785 1074

  • Y-tunnus

    0920791-3

map

Lindab - Jyväskylän logistiikkakeskus

Kankitie 3

40320 Jyväskylä

Suomi