Muut yhteystiedot

Pääkonttori Espoo

 
Oy Lindab Ab
Juvan teollisuuskatu 3
02920 Espoo
 
Puhelinvaihde: 020 785 1010
Yleinen sähköposti: info.finland@lindab.com 
tai etunimi.sukunimi@lindab.com 

Laskutusosoite
Oy Lindab Ab
FE 499
838 80 HACKÅS
SWEDEN

Vaihtoehtoisesti laskun mahdollisine liitteineen voi myös lähettää sähköpostin liitteenä pdf-muodossa osoitteeseen:

Hallinto

Toimitusjohtaja
Jonne Luotonen
p. 050 910 4504
jonne.luotonen@lindab.com 
Talouspäällikkö​
Sari Naukkarinen
p. 0400 552 721
sari.naukkarinen@lindab.com

Markkinointi

Myyntijohtaja
Janne Nordling
p. 040 837 2592
janne.nordling@lindab.com

IT


Business process spesialist
Tytti Pekonen
p. 040 661 9946
tytti.pekonen@lindab.com
 

Logistiikka, varasto, osto & tuotanto

​​​ Operations manager​
Kimmo Maukonen
p. 040 410 4671
kimmo.maukonen@lindab.com

Tilaus- ja toimitusketjun kehittäjä

Sari Corr

p. 040 555 2150

sari.corr@lindab.com

 
 

Espoon tuotanto- ja logistiikka


Juvan teollisuuskatu 3
02920 Espoo

Vaihde: 020 785 1010

Työnjohto - tuotanto

​Marjut Koskenkorva

p. 0400 968 244

​marjut.koskenkorva@lindab.com​​
Työnjohto - logistiikka
Matti Nenonen
p. 040 588 0951​​​
matti.nenonen@lindab.com
 

Jyväskylän tuotanto- ja logistiikka

 
Kankitie 3
40320 Jyväskylä

Vaihde: 020 785 1010
 
​​​​​​​
Työnjohto - tuotanto 
Marko Savimäki
p. 040 529 0617
marko.savimaki@lindab.com
Työnjohto - logistiikka
Jari Valkonen
p. 044 0619 995
jari.valkonen@lindab.com

Varasto 

p. 040 712 7529

jyw@lindab.fi

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
map

Oy Lindab Ab pääkonttori

Juvan teollisuuskatu 3

02920 Espoo

Suomi

map

Lindab - Jyväskylän logistiikkakeskus

Kankitie 3

40320 Jyväskylä

Suomi