Myynti - Ilmanvaihtotuotteet

Pääkonttori Espoo

 
Oy Lindab Ab
Juvan teollisuuskatu 3
02920 Espoo
 
Asiakaspalvelu: ​020 785 1044
Fax: 020 785 1074
Tilaukset ensisijaisesti osoitteeseen: tilaus@lindab.fi    
Tarjouspyynnöt osoitteeseen: tarjous@lindab.fi​
Yleinen sähköposti: info.finland@lindab.com ​  
​Henkilökohtaiset sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@lindab.com

Lindab Shop / Noutomyyntí Espoo avoinna: 

 

Ennakkoon tilatut noudot: Ma-Pe klo 7.00 - 16.00
Myymälästä tilatut noudot: Ma-Pe klo 7.00 - 15.30
 Maksutavat: pankki-/luottokortti tai asiakastili 


Lindab Shop / Noutomyyntí Jyväskylä avoinna: 

 

 Ma-Pe klo 7.00 - 15

 Maksutavat: pankki-/luottokortti tai asiakastili 

Asiakaspalvelu / tilaukset & tarjouspyynnöt p. 020 785 1044

 
Myynti

Myyntijohtaja
Janne Nordling
p. 040 837 2592
janne.nordling@lindab.com

Myyntipäällikkö 

Ossi Hultman

p. 050 354 6893  

ossi.hultman@lindab.com


Avainasiakaspäällikkö 

Markku Uimonen

p. 050 62 649  ​

markku.uimonen@lindab.com

Tekninen myynti 

Marko Lahti  

p. 0400 968 123

marko.lahti@lindab.com

 

Aluemyynti / Etelä- ja Länsi-Suomi 

Aluemyynti

Tiina Nordling 

p. 0400 667 956 ​​

tiina.nordling@lindab.com



 
Aluemyynti / Itä- ja Keski-Suomi


Aluemyynti

Kimmo Antila
p. 040 674 0032 
 
Aluemyynti / Pohjois-Suomi

Aluemyynti 

Tuomo Tarvainen 

p. 040 712 7531

tuomo.tarvainen@lindab.com


Teollisuusmyynti
Teollisuusmyynti 
Piia Kyrönlahti 
p. 045 126 0087
piia.kyronlahti@lindab.com
 ​
Tuoteryhmäpäälliköt  

Tuoteryhmäpäällikkö - Ilmanvaihtoratkaisut

Pasi Sauvolainen 

p. 040 560 8482

pasi.sauvolainen@lindab.com

Tuoteryhmäpäällikkö - Ilmanvaihtoratkaisut 

Tony Lönnberg 

p. 050 528 0182 

tony.lonnberg@lindab.com

Tuoteryhmäpäällikkö - äänenvaimentimet 

Mika Oikari 

p. 040 712 7528

mika.oikari@lindab.com

Tuoteryhmäpäällikkö - automaatio 
Antti Toljamo
p. 040 357 8087
antti.toljamo@lindab.com
 
 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
map

Oy Lindab Ab

Juvan teollisuuskatu 3

02920 Espoo

Suomi

  • Sähköposti

    info@lindab.fi

  • Puhelin

    020 785 1010

  • Fax

    020 785 1074

  • Y-tunnus

    0920791-3

map

Lindab - Jyväskylän logistiikkakeskus

Kankitie 3

40320 Jyväskylä

Suomi