Avdeling Oslo

Lindab AS Avd. Oslo
Stålfjæra 10
0975 Oslo

Postadr.:
Postboks 171 - Kalbakken, 0903 Oslo

Salg: + 47 22 80 39 00
Drift og leveranser: + 47 22 80 39 40
Produksjon + 47 22 80 39 40

E-post: lindab@lindab.no

Åpningstider butikk: 
Mandag til torsdag 06.30 - 15.30
Fredag                   06.30 - 15.00 ​
 
Åpningstider ordrekontor:
Mandag til fredag   07.00 - 16.00

ORDREKONTOR

E-post: bestilling@lindab.no

Berit Bredesen
Telefon: +47 22 80 39 00
e-post: berit.bredesen@lindab.no

Siri Rosseland
Telefon: +47 22 80 39 00
e-post: siri.rosseland@lindab.com

 

VARELAGER / TRANSPORT

Spørsmål om forsendelser
Direkte tlf.: +47 22 80 39 40

SALG

Arne Boyle
Regionsjef Østlandet
Direkte tlf.: +47 954 26 638
e-post: arne.boyle@lindab.no

Truls Bakken
Senior salgsingeniør Ventilasjon
Direkte tlf.: +47 481 53 473
e-post: truls.bakken@lindab.com​ 

Svein Skodje
Senior salgsingeniør Ventilasjon
Direkte tlf.: +47 952 11 859
e-post: svein.skodje@lindab.no

Øyvind Skodje
Salgskonsulent
Direkte tlf.: +47 952 39 485
e-post: oyvind.skodje@lindab.no​​​

Servicehåndbok for våre tjenester

map

Lindab AS Avdeling Oslo

Stålfjæra 10

0903 Oslo

Norge