Dział Handlowy


WIERUCHÓW (Dział Wentylacji)

Marcin Masłowski
Kierownik Działu Handlowego
Telefon: 512-094-226
E-mail: marcin.maslowski@centrumklima.pl

Łukasz Leszek   
Z-ca Kierownika Działu Handlowego ds. Sprzedaży Krajowej
Telefon: 512-431-841
E-mail: lukasz.leszek@centrumklima.pl

Tomasz Milczek   
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Telefon: 504-247-840
E-mail: tomasz.milczek@centrumklima.pl

Monika Cap
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Telefon: 506-084-489
E-mail: monika.cap@centrumklima.pl

Karol Stachura   
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Telefon: 501-702-059
E-mail: karol.stachura@centrumklima.pl

Sylwia Stankiewicz   
Specjalista ds. Handlowych
Telefon: 516-033-372
E-mail: sylwia.stankiewicz@centrumklima.pl

Marta Przybysz   
Specjalista ds. Handlowych
Telefon: 512-206-758
E-mail: marta.przybysz@centrumklima.pl

Grzegorz Włodarczyk-Kordel   
Specjalista ds. Handlowych
Telefon: 601-423-730
E-mail: grzegorz.wlodarczyk@centrumklima.pl


Dział Obsługi Klienta:

Katarzyna Karkucińska
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Telefon: 691-520-435
E-mail: katarzyna.karkucinska@centrumklima.pl

Agata Lasak
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Telefon: 512-083-764
E-mail: agata.lasak@centrumklima.pl

Adam Jabłoński
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Telefon: 609-803-243
E-mail: adam.jablonski@centrumklima.pl