Dział Techniczny


Marcin Masłowski
Kierownik Działu Handlowego
Telefon: 512-094-226
E-mail: marcin.maslowski@centrumklima.pl


DZIAŁ WENTYLACJI I KLIMATYZACJI


Lindab Indoor Climate Solutions


Jakub Jankowski  
Kierownik Produktu Lindab
Telefon: 506-282-872
E-mail: jakub.jankowski@lindab.com

Maciej Borkowski
Specjalista ds. Produktu Lindab ICS
Telefon: 695-331-047
E-mail: maciej.borkowski@lindab.com

Michał Szewczyk
Młodszy Specjalista ds. Produktów Lindab ICS
Telefon: 691-060-210
E-mail: michal.szewczyk@lindab.com

Piotr Makaruk
Specjalista ds. Projektów Lindab IMP Klima
Telefon: 691-060-220
E-mail: piotr.makaruk@lindab.com

Wiesław Gadziński
Przedstawiciel Regionalny w terenie
tel. 669 695 235
wieslaw.gadzinski@centrumklima.pl
woj. śląskie, woj. podkarpackie, woj. lubuskie, woj. dolnośląskie, woj. małopolskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie


Klimatyzacja (Galanz, Mistral, Samsung)

Oliwia Gałkowska
Specjalista ds. Urządzeń Klimatyzacyjnych
Telefon: 500-021-556
E-mail: oliwia.galkowska@centrumklima.pl

Mateusz Żylarski
Specjalista ds. Urządzeń Klimatyzacyjnych
Telefon: 506-282-803
E-mail: mateusz.zylarski@centrumklima.pl


Urządzenia Salda

Wojciech Głaz  
Kierownik Produktu ds. Central Wentylacyjnych
Telefon: 509-697-093
E-mail: wojciech.glaz@centrumklima.pl

Tomasz Czamara  
Specjalista ds. Central Wentylacyjnych
Telefon: 508-135-392
E-mail: tomasz.czamara@centrumklima.pl

Piotr Wudarczyk  
Asystent Działu Central Wentylacyjnych
Telefon: 781-811-678
E-mail: piotr.wudarczyk@centrumklima.pl

Grzegorz Szewczak  
Asystent Wsparcia Projektowego
Telefon: 506-282-853
E-mail: grzegorz.szewczak@centrumklima.pl