Asystent Działu Central Wentylacyjnych

Lindab Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim oraz liczącym się w Europie producentem materiałów ze stali dla budownictwa, w Polsce obecny od 1992 roku jako przedstawicielstwo międzynarodowej grupy Lindab - lidera w dziedzinie nowoczesnych systemów i rozwiązań ze stali. Lindab Sp. z o.o. zaznacza swoją obecność w obszarze wentylacji jako producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i urządzeń klimatyzacyjnych oraz w obszarze profili budowlanych z bogatym portfolio pokryć dachowych, systemów rynnowych, konstrukcji szkieletowych.
Obecnie do naszego Działu Wentylacji poszukujemy:

ASYSTENT DZIAŁU CENTRAL WENTYLACYJNYCH

OPIS STANOWISKA:
  • zlecanie, nadzór i opieka nad firmami serwisującymi centrale,
  • kontakty z klientami w zakresie wyjaśniania kwestii serwisowych,
  • dobory techniczne urządzeń,
  • analiza zapytań klientów i tworzenie ofert handlowych,
  • prace asystenckie,
  • praca stacjonarna bez wyjazdów służbowych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe - kierunek Inżynieria Środowiska,
  • min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość rynku central wentylacyjnych - mile widziana,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office, Word, Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@centrumklima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"