Specjalista ds. Marketingu

Lindab Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim oraz liczącym się w Europie producentem materiałów ze stali dla budownictwa, w Polsce obecny od 1992 roku jako przedstawicielstwo międzynarodowej grupy Lindab - lidera w dziedzinie nowoczesnych systemów i rozwiązań ze stali. Lindab Sp. z o.o. zaznacza swoją obecność w obszarze wentylacji jako producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i urządzeń klimatyzacyjnych oraz w obszarze profili budowlanych z bogatym portfolio pokryć dachowych, systemów rynnowych, konstrukcji szkieletowych.
Obecnie do naszego Działu Wentylacji poszukujemy:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

OPIS STANOWISKA:
  • realizowanie powierzonych zadań w obszarze marketingu spółki,
  • przygotowywanie materiałów prasowych (artykuły, zestawienia produktowe, reklamy),
  • planowanie i realizowanie działań promocyjno-reklamowych,
  • opracowywanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych (katalogi techniczne, cenniki, broszury),
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty sprzedażowej firmy,
  • organizacja seminariów i szkoleń dla Klientów i Partnerów,
  • reprezentowanie spółki podczas targów, obsługa stoiska,
  • organizacja szkoleń i spotkań partnerskich,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • koordynowanie akcji marketingowych (mailingi, AdWords),
  • współpraca z portalami i czasopismami branżowymi.

WYMAGANIA:
  • min. rok doświadczenia w dziale marketingu międzynarodowej firmy lub po stronie agencji pracującej dla takiej firmy,
  • znajomość narzędzi reklamy online,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint, Word),
  • znajomość podstawowych programów graficznych (Adobe Photoshop, CorelDraw),
  • znajomość narzędzi analitycznych, np. Google Analytics,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport),
  • możliwość rozwoju, szkolenia,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny, z zaznaczeniem stanowiska na jakie jest składana aplikacja, na adres: rekrutacja@centrumklima.pl lub fax: (22) 250-50-13

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.