Posturi disponibile

Lindab recruteaza Agenti Vanzari Acoperisuri pentru reteaua de parteneri.

Responsabilitati generale ale postului:

Identificarea clientilor potentiali in piata
Promovarea si vanzarea sistemelor de invelitori Lindab
Intocmirea ofertelor tehnice si comerciale
Negocierea si semnarea contractelor de vanzare
Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite pentru zona de responsabilitate

Cerinte angajat:

Minim 1 ani experienta in vanzari
Experienta in domeniul vanzarilor sistemelor de invelitori reprezinta un avantaj
Excelente abilitati de vanzare si negociere
Studii medii sau superioare
Cunostinte de operare PC
Fire practica, comunicativa, deschisa la nou
Abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii
Abilitati de lucru in echipa si disponibilitate la program de lucru prelungit
Permis de conducere categ. B si disponibilitate pentru deplasare pe aria de responsabilitate

Beneficii oferite:

Pachet salarial format dintr-o parte fixa si bonusuri pe masura muncii depuse
Calculator portabil, telefon si masina
Participarea la cursuri de perfectionare
Colaborare cu profesionisti, intr-o echipa dinamica.

Esti interesat? Trimite CV-ul la jobs@lindab.ro si ai convingerea ca vei fi contactat daca te califici pentru un prim interviu.