Projektförsäljning Ventilation

Lindabs organisation för projektförsäljning ventilation är rikstäckande och hjälper er gärna att skapa ett produktivt och bra inneklimat.

På denna sida hittar ni våra experter rörande don, VAV, akustik, kylbafflar samt tekniska systemlösningar för luft- eller vattenburna system.

Marknadschef Ventilation
Magnus Jacobsson
magnus.jacobsson@lindab.com
0708 68 66 41
Öst
Stix Johansson
stix.johansson@lindab.com
0709 37 23 55
Norr
​Peter Eriksson
peter.eriksson@lindab.com
0702 13 13 17
Norr
Ernst Cardell, Projektsäljare
ernst.cardell@lindab.com 
0701 90 11 32
Norr
Peter Nilsson, Projektsäljare
peter.nilsson@lindab.com 
0703 60 07 09
Öst
Rolf Palmqvist, Projektsäljare
rolf.palmqvist@lindab.com
0706 91 06 06
Öst
Anders Lundin, Projektsäljare
anders.lundin@lindab.com
0733 89 93 24
Väst
Tomas Kihlberg, Projektsäljare
tomas.kihlberg@lindab.com
0708 68 66 21
​​Väst
Lars Furberg, Projektsäljare
lars.furberg@lindab.com
0708 68 66 02
Syd
Martin Haglund, Projektsäljare
martin.haglund@lindab.com
0732 71 77 56
Syd
Jesper Strand, Projektsäljare
jesper.strand@lindab.com
0708 68 66 49
Syd
Jonas Strand, Projektsäljare
jonas.strand@lindab.com
0708 68 66 47