Jabo - Výroba dřeva

Previous Next

Foto 1/4

Krátky popis

Od montáže prvního rámu uplynuly tři měsíce, než byly vyýrobní a skladové haly  připraveny pro zákazníka - společnost Jabo. To je skvělý výsledek a dobré vysvědčení pro systém Lindab. Velkou výhovou je extrémní rozpon 40m bez podpor, který umožňuje dokonalé využití prostoru hal.

S nárůstem obliby dřevostaveb ve Švédsku a Norsku, expandují také společnosti, které dřevo zpracovávají a distrubuují. Takovou společností je také Jabo. Přesto, že tato firma svůj úspecha založila na dřevu, svěřuje nyní své zboží oceli.
 
Svoji potřebu uskladňovat řezivo ve velkém množsví vyřešila společnost Jabo stavbou obří ocelové haly, nebo chcete-li, přístřešku. Dřevo je ideálně skladováno na suchém ale vzdušném místě. Hala má otevřené boky a řezivo se tak nachází v přirozené prostředí,kde se bude nacházet i po svém zpracování. Dřevo vysychá plynule a nekroutí se.
Konstrukce haly je založena na ocelových rámech, které jsou vzájemně  spojeny tenkostěnnými profily Lindab. Střešní krytina je tvořena trapézovým plechem, rovněž z produkce firmy Lindab.
 
Lindab pro firmu Jabo vystavěl 5040m2 zateplených objektů a 6500m2 nezateplených skladů řeziva. Tyto stavby obsahují témeř kompletní portfolio výrobků Lindab. Vše na sebe logicky navazuje a společně plní bezchybnou funkci.